(068) 365-365-3
(066) 999-851-1
 

график работы:
пн-пт 9-00 до 17-00

Search - Remove Shortcode
Каталог
Поиск - Категории
Поиск - Контакты
Поиск - Контент
Поиск - Ленты новостей
Поиск - Метки
Поиск - Комментарии

Стартові культури для сирокопчених та сиров'ялених м'ясних продуктів "SafePro® EasyCure LC"

Рейтинг:
Цена: 220.00 грн 220.00 грн
Срок поставки: В наличии
Количество: 

 

Стартові культури для сирокопчених та сиров'ялених м'ясних продуктів "SafePro® EasyCure LC" - це культура для покращення кольору та аромату ферментованих м'ясних продуктів. Культура забезпечує приємний аромат ферментованого м'яса та стабільність кольору, а також сильні антагоністичні властивості проти Listeria monocytogenes. Додавання дріжджів сприяє формуванню аромату. це спеціально розроблені культури для застосування у багатьох м'ясних продуктах. Культури допомагають розвивати позитивну екосистему, яка покращує безпеку продукту та потенційно продовжує термін придатності продукту. Стартові культури SafePro® EasyCure LC - використовуються для виробництва всіх видів сирокопчених та сиров'ялених м'ясних продуктів, а також для м'ясних продуктів низькотемпературної ферментації. До складу входять такі бактерії: Debaryomyces hansenii, Lactobacillus curvatus, Staphylococcus carnosus, Staphylococcus vitulinus.

До очевидних переваг даного препарату відносяться лактобактерії, що швидко діють, в особливо великій кількості, дуже швидке і значне зниження рівня pH протягом 24 годин, швидке утворення текстури, ущільнення і, таким чином, поліпшена сушка, надійна і швидка ферментація.

Рекомендації щодо застосування:

Старти SafePro® EasyCure LC слід додавати безпосередньо при подрібненні та перемішуванні фаршу на початку процесу, перемішавши зі спеціями та сіллю згідно рецептури. Для цільнокускових м'ясних виробів згідно з рецептурою. Температура ферментації: створення оптимальних умов ферментації важливо підтримувати температуру середовища вище 20 градусів щонайменше 48 годин. Далі в'ялити при температурі 8 - 15 градусів і вологості 75 - 85%.

Характеристики:

Склад – сахароза, культура.

Дозування – 0,25 г на 1 кг сировини.

Варіанти фасування: 5 гр на 20 кг сировини та 25 гр на 100 кг сировини.

Термін придатності та умови зберігання: 18 місяців при -17°C. Транспортування може проводитися за нерегульованої температури протягом 2 тижнів без ризику зменшення активності.

Виробник Chr. Hansen, Данія.

УВАГА! Під час роботи з бактеріальними концентратами ретельно дотримуйтесь стерильності, вимірювальні прилади (ложки) необхідно обробляти 70% спиртовим розчином.

Сопутствующие товары

Отзывы

Alexander, 02.09.2020
Когда появится?
Оставить отзыв

Отправка заказа. Пожалуйста, подождите ...

Подождите... Кладем товар в корзину

Спасибо за заказ! Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Возникла проблема с отправкой заказа. Пожалуйста, попробуйте еще раз.

Пожалуйста, заполните все поля формы перед отправкой.

Минимальная сумма заказа - 0 руб.